Клуб маса Гетеборг - Даб
   Клуб маса Гетеборг - Даб
   Клуб маса Гетеборг - Даб
   Клуб маса Гетеборг - Даб
   Клуб маса Гетеборг - Даб
   Клуб маса Гетеборг - Даб
   Клуб маса Гетеборг - Даб
   Клуб маса Гетеборг - Даб
   Клуб маса Гетеборг - Даб

   Клуб маса Гетеборг - Даб

   Напиши рецензија (0)
   3.590 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од метална конструкција и плоча од квалитетна иверица со дебелина 18 mm

   Димензии на масата: Должина: 110 cm Ширина: 55 cm  Висина: 43 cm

   Дебелина на металниата конструкција: 15 mm х 15 mm

   Време на испорака: 10-15 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   706CLN1148
   500 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Клуб маса Гетеборг - Даб

   16 други производи во иста категорија:

   Клуб маса Гетеборг - Даб

   3.590 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ