Клуб маса Industrial
   Клуб маса Industrial
   Клуб маса Industrial
   Клуб маса Industrial
   Клуб маса Industrial
   Клуб маса Industrial
   Клуб маса Industrial
   Клуб маса Industrial

   Клуб маса Industrial

   Напиши рецензија (0)
   6.590 ден.
   8.990 ден.
   Заштеди 2.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработено од квалитетна 18mm иверица.

   Спецификации:

   100% метална конструкција

   1 фиока (ширина 45cm | длабочина 55cm | висина 19cm)

   Димензии:

   Ширина: 105cm

   Длабочина: 55cm

   Висина: 45cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Изработено од квалитетна 18mm иверица, со меламинска облога.

   Спецификации:

   100% метална конструкција

   1 фиока (ширина 45cm | длабочина 55cm | висина 19cm)

   Димензии:

   Ширина: 105cm

   Длабочина: 55cm

   Висина: 45cm

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   854KLN2807
   83 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Клуб маса Industrial

   16 други производи во иста категорија:

   Клуб маса Industrial

   6.590 ден.
   8.990 ден.
   Заштеди 2.400 ден.
   со ДДВ