Клуб маса Лариса
   Клуб маса Лариса
   Клуб маса Лариса
   Клуб маса Лариса
   Клуб маса Лариса
   Клуб маса Лариса
   Клуб маса Лариса
   Клуб маса Лариса
   Клуб маса Лариса
   Клуб маса Лариса

   Клуб маса Лариса

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од 100% метална конструкција и квалитетна иверица со дебелина од 18 mm

   Димензија на масата: Дијаметар 80 cm  Висина: 45 cm

   Дебелина на металната конструкција на ногарките: 15 mm х 15 mm

   Време на испорака: 10-15 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   706CLN1129
   500 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Клуб маса Лариса

   16 други производи во иста категорија:

   Клуб маса Лариса

   4.990 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ