Клуб маса Cube - Anthracite
   Клуб маса Cube - Anthracite
   Клуб маса Cube - Anthracite
   Клуб маса Cube - Anthracite
   Клуб маса Cube - Anthracite
   Клуб маса Cube - Anthracite
   Клуб маса Cube - Anthracite

   Клуб маса Cube - Anthracite

   Напиши рецензија (0)
   4.399 ден.
   6.390 ден.
   Заштеди 1.991 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Клуб маса со метална конструкција, изработена од квалитетна 18mm иверица. 

   Димензии:

   Ширина: 90cm

   Длабочина: 90cm

   Висина: 41cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Клуб маса со метална конструкција, изработена од квалитетна 18mm иверица. 

   Димензии:

   Ширина: 90cm

   Длабочина: 90cm

   Висина: 41cm

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   506MNR1205
   96 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Клуб маса Cube - Anthracite

   16 други производи во иста категорија:

   Клуб маса Cube - Anthracite

   4.399 ден.
   6.390 ден.
   Заштеди 1.991 ден.
   со ДДВ