Клуб маса Milan
   Клуб маса Milan
   Клуб маса Milan
   Клуб маса Milan
   Клуб маса Milan

   Клуб маса Milan

   Напиши рецензија (0)
   6.690 ден.
   7.990 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Ширина: 105cm

   Длабочина: 60cm

   Висина: 34,6cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Ширина: 105cm

   Длабочина: 60cm

   Висина: 34,6cm

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   845HCT2854
   97 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Клуб маса Milan

   16 други производи во иста категорија:

   Клуб маса Milan

   6.690 ден.
   7.990 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ