Статични велосипеди

Поткатегории

Активни филтери

Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен...

Цена 39 990 ден
5 На залиха

Тивок велосипед за вежбање Yesoul G1 Max Elephant на Xiaomi со екран.

Велосипедот ви овозможува да уживате во релаксирачки или интензивен тренинг

во удобноста на вашиот дом. Yesoul S3 е совршен додаток за кардио вежби дома.

Xiaomi Yesoul M1 – Статичен велосипед (бел)

Цена 19 990 ден
2 На залиха

Магнетен систем за отпор, држач за телефон или таблет, ергономски и елегантен дизајн, тркалца за лесно преместување | Брза и бесплатна испорака од магацин во Македонија | 1 година гаранција

Xiaomi KingSmith WalkingPad WR1 – Фитнес веслач...

Цена 43 990 ден
2 На залиха

Паметен фитнес веслач со Bluetooth поврзување, држач за смартфон/таблет, лесно склопување и складирање, тркалца за лесен пренос | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 1 година гаранција

Статичен велосипед Xiaomi Yesoul S3 Smart...

Цена 23 990 ден
2 На залиха

Тивок велосипед за вежбање Yesoul S3 на Xiaomi

Овој тивок велосипед за вежбање од Xiaomi ви овозможува да уживате во лесен или принуден тренинг во удобноста на вашиот дом. Yesoul S3 е совршен додаток за кардио вежби дома.

Погоден е за внатрешна употреба и има магнетен систем со погон на ремен. Yesoul S3 е се што ви треба за домашна теретана. Тој е еден од најдобрите спин велосипеди достапни по оваа цена.

Статичен велосипед Xiaomi Yesoul S3 Smart...

Цена 23 990 ден
4 На залиха

Тивок велосипед за вежбање Yesoul S3 на Xiaomi

Овој тивок велосипед за вежбање од Xiaomi ви овозможува да уживате во лесен или принуден тренинг во удобноста на вашиот дом. Yesoul S3 е совршен додаток за кардио вежби дома.

Погоден е за внатрешна употреба и има магнетен систем со погон на ремен. Yesoul S3 е се што ви треба за домашна теретана. Тој е еден од најдобрите спин велосипеди достапни по оваа цена.

Xiaomi Yesoul M1 – Статичен велосипед (црн)

Цена 19 990 ден
2 На залиха

Магнетен систем за отпор, држач за телефон или таблет, ергономски и елегантен дизајн, тркалца за лесно преместување | Брза и бесплатна испорака од магацин во Македонија | 1 година гаранција

Xiaomi OVICX Q100C – Статичен велосипед

Редовна цена 21 990 ден Цена 19 990 ден
Распродадено

Xiaomi InfinAdapt™ статичен велосипед, 100% прилагодлив интензитет на возење, LCD екран со податоци во реално време, вградени тркала за лесно движење низ домот | Брза и бесплатна испорака од магацин во Македонија | 1 година гаранција

Производот е додаен за споредба.