Orion Fitness Tour M500 Статичен Велосипед
   Orion Fitness Tour M500 Статичен Велосипед
   Orion Fitness Tour M500 Статичен Велосипед
   Orion Fitness Tour M500 Статичен Велосипед

   Orion Fitness Tour M500 Статичен Велосипед

   Напиши рецензија (0)
   19.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Магнетен статичен велосипед

    Магнетен систем на кочење

    6kg замаец

    8 нивоа на отпор

    Функции на компјутерот: време

    брзина

    дистанца

    калории

    срцев пулс

    одометар

    Поддршка за ставање таблет или мобилен телефон

    Сензори за мерење срцев пулс

    Прилагодливо по вертикала и хоризонтала

    Комфорни педали со сигурносна заштита и нелизгачки материјал

    Максимална тежина на корисникот 120kg

    Димензии во склопена состојба 97x50x134 cm

    Тежина 23.5кг

   Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   56079
   5 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Orion Fitness Tour M500 Статичен Велосипед

   14 други производи во иста категорија:

   Orion Fitness Tour M500 Статичен Велосипед

   19.999 ден.
   со ДДВ