• Ново
  Orion Fitness Joy L100, Статичен велосипед
  Orion Fitness Joy L100, Статичен велосипед
  Orion Fitness Joy L100, Статичен велосипед

  Orion Fitness Joy L100, Статичен велосипед

  Напиши рецензија (0)
  9.999 ден.
  со ДДВ
  Распродадено

  Orion Fitness Joy L100

   Магнетен статичен велосипед

   Магнетен систем на кочење

   5kg замаец

   8 нивоа на отпор

   Функции на компјутерот: време

   брзина

   дистанца

   калории

   срцев пулс

   одометар

   Поддршка за ставање таблет или мобилен телефон

   Сензори за мерење срцев пулс

   Прилагодлива висина

   Комфорни педали со сигурносна заштита и нелизгачки материјал

   Максимална тежина на корисникот 110kg

   Димензии во склопена состојба 80x51x124 cm

   Тежина 18.5кг

  Гаранција : 12 месеци

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Orion Fitness Joy L100

   Магнетен статичен велосипед

   Магнетен систем на кочење

   5kg замаец

   8 нивоа на отпор

   Функции на компјутерот: време

   брзина

   дистанца

   калории

   срцев пулс

   одометар

   Поддршка за ставање таблет или мобилен телефон

   Сензори за мерење срцев пулс

   Прилагодлива висина

   Комфорни педали со сигурносна заштита и нелизгачки материјал

   Максимална тежина на корисникот 110kg

   Димензии во склопена состојба 80x51x124 cm

   Тежина 18.5кг

  56077

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Orion Fitness Joy L100, Статичен велосипед

  14 други производи во иста категорија:

  Orion Fitness Joy L100, Статичен велосипед

  9.999 ден.
  со ДДВ