Orion Energy Fit W002e Мини портабл статичен велосипед
   Orion Energy Fit W002e Мини портабл статичен велосипед
   Orion Energy Fit W002e Мини портабл статичен велосипед
   Orion Energy Fit W002e Мини портабл статичен велосипед
   Orion Energy Fit W002e Мини портабл статичен велосипед
   Orion Energy Fit W002e Мини портабл статичен велосипед

   Orion Energy Fit W002e Мини портабл статичен велосипед

   Напиши рецензија (0)
   2.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

    Мини портабл статичен велосипед

    Замаец 2kg

    Механички систем на кочење

    Прилагодлив отпор

    Функции на компјутерот: време

    дистанца

    калории

    цели

    Комфорни педали со сигурносна заштита и нелизгачки материјал

    Димензии 39x40x31 cm

    Тежина 4.3 kg

   Можеби ќе Ве интересира

   Orion Fitness BA100

   Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

    Мини портабл статичен велосипед

    Замаец 2kg

    Механички систем на кочење

    Прилагодлив отпор

    Функции на компјутерот: време

    дистанца

    калории

    цели

    Комфорни педали со сигурносна заштита и нелизгачки материјал

    Димензии 39x40x31 cm

    Тежина 4.3 kg

   Можеби ќе Ве интересира

   Orion Fitness BA100

   Гаранција: 12 месеци

   56075
   15 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Orion Energy Fit W002e Мини портабл статичен велосипед

   14 други производи во иста категорија:

   Orion Energy Fit W002e Мини портабл статичен велосипед

   2.999 ден.
   со ДДВ