LOTTO Spin bike EGO 200 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 200 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 200 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 200 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 200 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 200 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 200 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 200 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 200 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 200 Статичен велосипед

   LOTTO Spin bike EGO 200 Статичен велосипед

   Напиши рецензија (0)
   15.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Магнетен Статичен велосипед

    Црна боја

    6kg замаец

    Променливи нивоа на отпор

    Функции на компјутерот: време

    брзина

    дистанца

    калории

    срцев пулс

    одометар

    Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap

    Z Sport и Zwift апликации

    Прилагодливо седиште и рачки

    Поддршка за ставање мобилен телефон

    Држач за шише

    Максимална тежина на корисникот 110kg

    Димензии во склопена состојба 93x48.5x112 cm

    Тежина 20кг

    Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Магнетен Статичен велосипед

    Црна боја

    6kg замаец

    Променливи нивоа на отпор

    Функции на компјутерот: време

    брзина

    дистанца

    калории

    срцев пулс

    одометар

    Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap

    Z Sport и Zwift апликации

    Прилагодливо седиште и рачки

    Поддршка за ставање мобилен телефон

    Држач за шише

    Максимална тежина на корисникот 110kg

    Димензии во склопена состојба 93x48.5x112 cm

    Тежина 20кг

   57535
   8 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   LOTTO Spin bike EGO 200 Статичен велосипед

   14 други производи во иста категорија:

   LOTTO Spin bike EGO 200 Статичен велосипед

   15.999 ден.
   со ДДВ