LOTTO Spin bike EGO 500 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 500 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 500 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 500 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 500 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 500 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 500 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 500 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 500 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 500 Статичен велосипед

   LOTTO Spin bike EGO 500 Статичен велосипед

   Напиши рецензија (0)
   21.999 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Магнетен Статичен велосипед

    Црна боја

    13kg замаец

    Променливи нивоа на отпор

    Функции на компјутерот: време

    брзина

    дистанца

    калории

    срцев пулс

    одометар

    Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap

    Z Sport и Zwift апликации

    Прилагодливо седиште и рачки

    Максимална тежина на корисникот 120kg

    Димензии во склопена состојба 98x50x103 cm

    Тежина 30кг

    Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Магнетен Статичен велосипед

    Црна боја

    13kg замаец

    Променливи нивоа на отпор

    Функции на компјутерот: време

    брзина

    дистанца

    калории

    срцев пулс

    одометар

    Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap

    Z Sport и Zwift апликации

    Прилагодливо седиште и рачки

    Максимална тежина на корисникот 120kg

    Димензии во склопена состојба 98x50x103 cm

    Тежина 30кг

   57536

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   LOTTO Spin bike EGO 500 Статичен велосипед

   14 други производи во иста категорија:

   LOTTO Spin bike EGO 500 Статичен велосипед

   21.999 ден.
   со ДДВ