• Ново
  Orion Fitness Trax L100 Елиптичен велосипед
  Orion Fitness Trax L100 Елиптичен велосипед
  Orion Fitness Trax L100 Елиптичен велосипед

  Orion Fitness Trax L100 Елиптичен велосипед

  Напиши рецензија (0)
  10.999 ден.
  со ДДВ
  Распродадено

  Orion Fitness Trax L100

   Елиптичен велосипед Орибтрек

   Магнетен систем на кочење

   Замаец 5 kg

   8 нивоа на отпор

   Поддршка за ставање таблет или мобилен телефон

   Функции на компјутерот: време

   брзина

   дистанца

   калории

   срцев пулс

   одометар

   Сензори за мерење срцев пулс

   Максимална тежина на корисникот 110kg

   Димензии во склопена состојба 107x60x154 cm

   Тежина 26кг

  Гаранција : 12 месеци

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Orion Fitness Trax L100

   Елиптичен велосипед Орибтрек

   Магнетен систем на кочење

   Замаец 5 kg

   8 нивоа на отпор

   Поддршка за ставање таблет или мобилен телефон

   Функции на компјутерот: време

   брзина

   дистанца

   калории

   срцев пулс

   одометар

   Сензори за мерење срцев пулс

   Максимална тежина на корисникот 110kg

   Димензии во склопена состојба 107x60x154 cm

   Тежина 26кг

  56080

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Orion Fitness Trax L100 Елиптичен велосипед

  14 други производи во иста категорија:

  Orion Fitness Trax L100 Елиптичен велосипед

  10.999 ден.
  со ДДВ