• Ново
  Orion Fitness Sprint N200, Електрична трака за трчање
  Orion Fitness Sprint N200, Електрична трака за трчање
  Orion Fitness Sprint N200, Електрична трака за трчање
  Orion Fitness Sprint N200, Електрична трака за трчање
  Orion Fitness Sprint N200, Електрична трака за трчање
  Orion Fitness Sprint N200, Електрична трака за трчање
  Orion Fitness Sprint N200, Електрична трака за трчање
  Orion Fitness Sprint N200, Електрична трака за трчање
  Orion Fitness Sprint N200, Електрична трака за трчање
  Orion Fitness Sprint N200, Електрична трака за трчање

  Orion Fitness Sprint N200, Електрична трака за трчање

  Напиши рецензија (0)
  25.999 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Orion Fitness Sprint N200

   Електрична трака за трчање со мотор од 2 коњски сили

   Површина за трчање 118x43 cm

   Максимална тежина на корисник 110 kg

   Мануелен ТИЛТ со 3 нивоа

   Брзина на трчање 1-14км/ч

   ЛЦД екран

   Функции на компјутерот за мерење: 12 пресетирани персонализирани програми и 1 мануелна програма

   време

   брзина

   дистанца

   калории

   срцев пулс

   Сензори за мерење срцев пулс

   Вградени звучници и MP3 USB порт за слушање музика

   Можност за поврзување преку Bluetooth со Fitshow апликација

   Вградена амортизација за заштита на колената и зглобовите при трчање

   Safety функција - магнетен клуч кој овозможува итно запирање на уредот

   Доаѓа 95% асемблирана

   Вградени тркалца

   Димензии во склопена состојба 131x68x122 cm

   Може да се собере

   Тежина 45kg

  Гаранција : 12 месеци

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Orion Fitness Sprint N200

   Електрична трака за трчање со мотор од 2 коњски сили

   Површина за трчање 118x43 cm

   Максимална тежина на корисник 110 kg

   Мануелен ТИЛТ со 3 нивоа

   Брзина на трчање 1-14км/ч

   ЛЦД екран

   Функции на компјутерот за мерење: 12 пресетирани персонализирани програми и 1 мануелна програма

   време

   брзина

   дистанца

   калории

   срцев пулс

   Сензори за мерење срцев пулс

   Вградени звучници и MP3 USB порт за слушање музика

   Можност за поврзување преку Bluetooth со Fitshow апликација

   Вградена амортизација за заштита на колената и зглобовите при трчање

   Safety функција - магнетен клуч кој овозможува итно запирање на уредот

   Доаѓа 95% асемблирана

   Вградени тркалца

   Димензии во склопена состојба 131x68x122 cm

   Може да се собере

   Тежина 45kg

  56074
  8 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Orion Fitness Sprint N200, Електрична трака за трчање

  16 други производи во иста категорија:

  Orion Fitness Sprint N200, Електрична трака за трчање

  25.999 ден.
  со ДДВ