Orion Fitness Run M700 Трака за трчање
   Orion Fitness Run M700 Трака за трчање
   Orion Fitness Run M700 Трака за трчање
   Orion Fitness Run M700 Трака за трчање
   Orion Fitness Run M700 Трака за трчање
   Orion Fitness Run M700 Трака за трчање
   Orion Fitness Run M700 Трака за трчање
   Orion Fitness Run M700 Трака за трчање
   Orion Fitness Run M700 Трака за трчање
   Orion Fitness Run M700 Трака за трчање
   Orion Fitness Run M700 Трака за трчање

   Orion Fitness Run M700 Трака за трчање

   Напиши рецензија (0)
   49.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Електрична трака за трчање со мотор од 2.5 коњски сили

    Површина за трчање 140x45 cm

    Максимална тежина на корисник 140 kg

    Автоматски ТИЛТ со 18 нивоа

    Брзина на трчање 1-18км/ч

    ЛЦД екран со сино осветлување

    Функции на компјутерот за мерење: 12 пресетирани персонализирани програми

    време

    брзина

    дистанца

    калории

    срцев пулс

    маснотии во телото

    Вградени звучници и MP3 USB порт за слушање музика

    Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap и Fitshow апликации

    Вградена амортизација за заштита на колената и зглобовите при трчање

    Автоматски систем на подмачкување

    Safety функција - магнетен клуч кој овозможува итно запирање на уредот

    Доаѓа 95% асемблирана

    Вградени тркалца

    Димензии во склопена состојба 170x75x136 cm

    Димензии во собрана состојба 105x75x145 cm

    Тежина 76кг

   Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   56073
   10 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Orion Fitness Run M700 Трака за трчање

   16 други производи во иста категорија:

   Orion Fitness Run M700 Трака за трчање

   49.999 ден.
   со ДДВ