LOTTO GRANDE Трака за трчање
   LOTTO GRANDE Трака за трчање
   LOTTO GRANDE Трака за трчање
   LOTTO GRANDE Трака за трчање
   LOTTO GRANDE Трака за трчање
   LOTTO GRANDE Трака за трчање
   LOTTO GRANDE Трака за трчање
   LOTTO GRANDE Трака за трчање
   LOTTO GRANDE Трака за трчање

   LOTTO GRANDE Трака за трчање

   Напиши рецензија (0)
   69.999 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

    Електрична трака за трчање со мотор од 3.5 коњски сили

    Површина за трчање 150x51 cm

    Максимална тежина на корисник 130 kg

    Брзина на трчање 1-20км/ч

    ЛЦД екран 7"со сино осветлување

    Функции на компјутерот за мерење: 64 пресетирани персонализирани програми

    време

    брзина

    дистанца

    калории

    срцев пулс

    маснотии во телото

    Вградени звучници и MP3 USB порт за слушање музика

    Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap

    Fit Show и Zwift апликации

    Автоматски систем на подмачкување

    Автоматско прилагодување на наклонот

    Safety функција - магнетен клуч кој овозможува итно запирање на уредот

    Доаѓа 95% асемблирана

    Вградени тркалца

    Димензии во склопена состојба 195x91x155 cm

    Тежина 90кг

    Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

    Електрична трака за трчање со мотор од 3.5 коњски сили

    Површина за трчање 150x51 cm

    Максимална тежина на корисник 130 kg

    Брзина на трчање 1-20км/ч

    ЛЦД екран 7"со сино осветлување

    Функции на компјутерот за мерење: 64 пресетирани персонализирани програми

    време

    брзина

    дистанца

    калории

    срцев пулс

    маснотии во телото

    Вградени звучници и MP3 USB порт за слушање музика

    Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap

    Fit Show и Zwift апликации

    Автоматски систем на подмачкување

    Автоматско прилагодување на наклонот

    Safety функција - магнетен клуч кој овозможува итно запирање на уредот

    Доаѓа 95% асемблирана

    Вградени тркалца

    Димензии во склопена состојба 195x91x155 cm

    Тежина 90кг

    Гаранција: 12 месеци

   57438

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   LOTTO GRANDE Трака за трчање

   16 други производи во иста категорија:

   LOTTO GRANDE Трака за трчање

   69.999 ден.
   со ДДВ