LOTTO EASY RUN 100 Трака за пешачење
   LOTTO EASY RUN 100 Трака за пешачење
   LOTTO EASY RUN 100 Трака за пешачење
   LOTTO EASY RUN 100 Трака за пешачење
   LOTTO EASY RUN 100 Трака за пешачење
   LOTTO EASY RUN 100 Трака за пешачење
   LOTTO EASY RUN 100 Трака за пешачење
   LOTTO EASY RUN 100 Трака за пешачење
   LOTTO EASY RUN 100 Трака за пешачење

   LOTTO EASY RUN 100 Трака за пешачење

   Напиши рецензија (0)
   16.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Електрична трака за пешачење

    Површина за пешачење 100x40 cm

    Максимална тежина на корисник 100 kg

    Брзина на пешачење 1-6км/ч

    Контрола со далечински управувач

    ЛЕД индикатори со 4 позиции

    Пресетирани програми

    Доаѓа 95% асемблирана

    Вградени тркалца

    Димензии во склопена состојба 124.8x54.3x12.7 cm

    Тежина 19.8кг

    Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   лектрична трака за пешачење

    Површина за пешачење 100x40 cm

    Максимална тежина на корисник 100 kg

    Брзина на пешачење 1-6км/ч

    Контрола со далечински управувач

    ЛЕД индикатори со 4 позиции

    Пресетирани програми

    Доаѓа 95% асемблирана

    Вградени тркалца

    Димензии во склопена состојба 124.8x54.3x12.7 cm

    Тежина 19.8кг

   57533
   20 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   LOTTO EASY RUN 100 Трака за пешачење

   16 други производи во иста категорија:

   LOTTO EASY RUN 100 Трака за пешачење

   16.999 ден.
   со ДДВ