LOTTO OPTIMA Трака за трчање
   LOTTO OPTIMA Трака за трчање
   LOTTO OPTIMA Трака за трчање
   LOTTO OPTIMA Трака за трчање
   LOTTO OPTIMA Трака за трчање
   LOTTO OPTIMA Трака за трчање
   LOTTO OPTIMA Трака за трчање

   LOTTO OPTIMA Трака за трчање

   Напиши рецензија (0)
   21.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Електрична трака за трчање со мотор од 1.25 коњски сили

    Површина за трчање 110x40 cm

    Максимална тежина на корисник 100 kg

    Брзина на трчање 1-10км/ч

    ЛЦД екран со осветлување

    Функции на компјутерот за мерење: 12 пресетирани персонализирани програми

    време

    брзина

    дистанца

    калории

    срцев пулс

    маснотии во телото

    Вградени звучници и MP3 USB порт за слушање музика

    Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap

    Fit Show и Zwift апликации

    Автоматски систем на подмачкување

    Рачно прилагодување на наклонот

    Safety функција - магнетен клуч кој овозможува итно запирање на уредот

    Доаѓа 95% асемблирана

    Вградени тркалца

    Димензии во склопена состојба 148.5x64.5x118 cm

    Тежина 29кг

   Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   57437
   20 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   LOTTO OPTIMA Трака за трчање

   16 други производи во иста категорија:

   LOTTO OPTIMA Трака за трчање

   21.999 ден.
   со ДДВ