LOTTO EASY RUN 200 Трака за трчање
   LOTTO EASY RUN 200 Трака за трчање
   LOTTO EASY RUN 200 Трака за трчање
   LOTTO EASY RUN 200 Трака за трчање
   LOTTO EASY RUN 200 Трака за трчање
   LOTTO EASY RUN 200 Трака за трчање
   LOTTO EASY RUN 200 Трака за трчање
   LOTTO EASY RUN 200 Трака за трчање
   LOTTO EASY RUN 200 Трака за трчање

   LOTTO EASY RUN 200 Трака за трчање

   Напиши рецензија (0)
   18.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Електрична трака за трчање

    Површина за трчање 100x40 cm

    Максимална тежина на корисник 100 kg

    Брзина на пешачење 1-6км/ч

    Контрола со далечински управувач

    ЛЕД индикатори со 4 позиции

    Пресетирани програми

    Доаѓа 95% асемблирана

    Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap

    Fit Show и Zwift апликации

    Лесно склоплива

    Вграден држач за телефон и таблет

    Вградени тркалца

    Димензии во склопена состојба 124.8x63.2x12.7 cm

    Тежина 23кг

    Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Електрична трака за трчање

    Површина за трчање 100x40 cm

    Максимална тежина на корисник 100 kg

    Брзина на пешачење 1-6км/ч

    Контрола со далечински управувач

    ЛЕД индикатори со 4 позиции

    Пресетирани програми

    Доаѓа 95% асемблирана

    Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap

    Fit Show и Zwift апликации

    Лесно склоплива

    Вграден држач за телефон и таблет

    Вградени тркалца

    Димензии во склопена состојба 124.8x63.2x12.7 cm

    Тежина 23кг

   57532
   10 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   LOTTO EASY RUN 200 Трака за трчање

   16 други производи во иста категорија:

   LOTTO EASY RUN 200 Трака за трчање

   18.999 ден.
   со ДДВ