Orion Fitness RUN L300 Трака за трчање
   Orion Fitness RUN L300 Трака за трчање
   Orion Fitness RUN L300 Трака за трчање
   Orion Fitness RUN L300 Трака за трчање
   Orion Fitness RUN L300 Трака за трчање
   Orion Fitness RUN L300 Трака за трчање

   Orion Fitness RUN L300 Трака за трчање

   Напиши рецензија (0)
   27.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

    Електрична трака за трчање со мотор со моќност од 2.5 коњски сили

    Површина за трчање 120x42 cm

    Максимална тежина на корисник: 120 kg

    Брзина на трчање 1-14км/ч

    ЛЦД екран со осветлување

    Функции на компјутерот за мерење:

    12 пресетирани персонализирани програми

    време

    брзина

    дистанца

    калории

    срцев пулс

    маснотии во телото

    Вградени звучници и MP3 USB порт за слушање музика

    Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap

    Fit Show и Zwift апликации

    Вградена амортизација за заштита на колената и зглобовите при трчање

    Автоматски систем на подмачкување

    Рачно прилагодување на наклонот

    Safety функција - магнетен клуч кој овозможува итно запирање на уредот

    Доаѓа 95% асемблирана

    Вградени тркалца

    Димензии во склопена состојба 135x69x122 cm

    Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Електрична трака за трчање со мотор со можност од 2.5 коњски сили

    Површина за трчање 120x42 cm

    Максимална тежина на корисник: 120 kg

    Брзина на трчање 1-14км/ч

    ЛЦД екран со осветлување

    Функции на компјутерот за мерење:

    12 пресетирани персонализирани програми

    време

    брзина

    дистанца

    калории

    срцев пулс

    маснотии во телото

    Вградени звучници и MP3 USB порт за слушање музика

    Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap

    Fit Show и Zwift апликации

    Вградена амортизација за заштита на колената и зглобовите при трчање

    Автоматски систем на подмачкување

    Рачно прилагодување на наклонот

    Safety функција - магнетен клуч кој овозможува итно запирање на уредот

    Доаѓа 95% асемблирана

    Вградени тркалца

    Димензии во склопена состојба 135x69x122 cm

    Гаранција: 12 месеци

   57440
   9 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Orion Fitness RUN L300 Трака за трчање

   16 други производи во иста категорија:

   Orion Fitness RUN L300 Трака за трчање

   27.999 ден.
   со ДДВ