Orion Fitness Race Y5000 Трака за трчање
   Orion Fitness Race Y5000 Трака за трчање
   Orion Fitness Race Y5000 Трака за трчање
   Orion Fitness Race Y5000 Трака за трчање
   Orion Fitness Race Y5000 Трака за трчање

   Orion Fitness Race Y5000 Трака за трчање

   Напиши рецензија (0)
   199.999 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

    Електрична трака за трчање со AC мотор со моќност од 3 коњски сили

    Површина за трчање 160x60 cm

    Максимална тежина на корисник 250 kg

    Автоматски ТИЛТ со 25 нивоа

    Брзина на трчање 1-25км/ч

    ЛЦД екран со црвено осветлуавње

    Функции на компјутерот за мерење: 25 пресетирани персонализирани програми

    време

    брзина

    дистанца

    калории

    срцев пулс

    Можност за поврзување преку Bluetooth со Fitshow и Zwift апликации

    Вградени звучници и MP3 USB порт за слушање музика

    Сензори за мерење срцев пулс

    Вградена амортизација за заштита на колената и зглобовите при трчање

    Автоматски систем на подмачкување

    Safety функција - магнетен клуч кој овозможува итно запирање на уредот

    Доаѓа 95% асемблирана

    Вградени тркалца

    Димензии во склопена состојба 222x101.5x160 cm

    Тежина 205кг

    Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

    Електрична трака за трчање со AC мотор со моќност од 3 коњски сили

    Површина за трчање 160x60 cm

    Максимална тежина на корисник 250 kg

    Автоматски ТИЛТ со 25 нивоа

    Брзина на трчање 1-25км/ч

    ЛЦД екран со црвено осветлуавње

    Функции на компјутерот за мерење: 25 пресетирани персонализирани програми

    време

    брзина

    дистанца

    калории

    срцев пулс

    Можност за поврзување преку Bluetooth со Fitshow и Zwift апликации

    Вградени звучници и MP3 USB порт за слушање музика

    Сензори за мерење срцев пулс

    Вградена амортизација за заштита на колената и зглобовите при трчање

    Автоматски систем на подмачкување

    Safety функција - магнетен клуч кој овозможува итно запирање на уредот

    Доаѓа 95% асемблирана

    Вградени тркалца

    Димензии во склопена состојба 222x101.5x160 cm

    Тежина 205кг

    Гаранција: 12 месеци

   56070

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Orion Fitness Race Y5000 Трака за трчање

   16 други производи во иста категорија:

   Orion Fitness Race Y5000 Трака за трчање

   199.999 ден.
   со ДДВ