• Ново
  LOTTO EVO Трака за трчање
  LOTTO EVO Трака за трчање
  LOTTO EVO Трака за трчање
  LOTTO EVO Трака за трчање
  LOTTO EVO Трака за трчање

  LOTTO EVO Трака за трчање

  Напиши рецензија (0)
  59.999 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Електрична трака за трчање со мотор од 2 коњски сили

   Површина за трчање 125x45 cm

   Максимална тежина на корисник 100 kg

   Брзина на трчање 1-16км/ч

   ЛEД екран со три позиции

   Функции на компјутерот за мерење: 36 пресетирани персонализирани програми

   Мерење време

   брзина

   дистанца

   срцев пулс

   Вградени звучници и MP3 USB порт за слушање музика

   Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap

   Fit Show и Zwift апликации

   Автоматски систем на подмачкување

   Автоматско прилагодување на наклонот

   Safety функција - магнетен клуч кој овозможува итно запирање на уредот

   Доаѓа 95% асемблирана

   Вградени тркалца

   Димензии во склопена состојба 154.5x76x135 cm

   Тежина 62.5кг

   Гаранција: 12 месеци

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Електрична трака за трчање со мотор од 2 коњски сили

   Површина за трчање 125x45 cm

   Максимална тежина на корисник 100 kg

   Брзина на трчање 1-16км/ч

   ЛEД екран со три позиции

   Функции на компјутерот за мерење: 36 пресетирани персонализирани програми

   Мерење време

   брзина

   дистанца

   срцев пулс

   Вградени звучници и MP3 USB порт за слушање музика

   Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap

   Fit Show и Zwift апликации

   Автоматски систем на подмачкување

   Автоматско прилагодување на наклонот

   Safety функција - магнетен клуч кој овозможува итно запирање на уредот

   Доаѓа 95% асемблирана

   Вградени тркалца

   Димензии во склопена состојба 154.5x76x135 cm

   Тежина 62.5кг

  57529
  10 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  LOTTO EVO Трака за трчање

  16 други производи во иста категорија:

  LOTTO EVO Трака за трчање

  59.999 ден.
  со ДДВ