Orion Fitness RACE G300 Трака за трчање
   Orion Fitness RACE G300 Трака за трчање
   Orion Fitness RACE G300 Трака за трчање
   Orion Fitness RACE G300 Трака за трчање
   Orion Fitness RACE G300 Трака за трчање
   Orion Fitness RACE G300 Трака за трчање

   Orion Fitness RACE G300 Трака за трчање

   Напиши рецензија (0)
   26.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Електрична трака за трчање со мотор од 2 коњски сили

    Површина за трчање 121x46 cm

    Максимална тежина на корисник 100 kg

    Брзина на трчање 1-15км/ч

    ЛЦД екран со осветлување

    Функции на компјутерот за мерење: 12 пресетирани персонализирани програми

    време

    брзина

    дистанца

    калории

    срцев пулс

    маснотии во телото

    Вградени звучници и MP3 USB порт за слушање музика

    Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap

    Fit Show и Zwift апликации

    Автоматски систем на подмачкување

    Без наклон

    Safety функција - магнетен клуч кој овозможува итно запирање на уредот

    Доаѓа 95% асемблирана

    Вградени тркалца

    Димензии во склопена состојба 164x82x130 cm

    Тежина 48/58кг

   Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   57441
   10 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Orion Fitness RACE G300 Трака за трчање

   16 други производи во иста категорија:

   Orion Fitness RACE G300 Трака за трчање

   26.999 ден.
   со ДДВ