• Ново
  LOTTO EASY RUN 300 Трака за трчање
  LOTTO EASY RUN 300 Трака за трчање
  LOTTO EASY RUN 300 Трака за трчање
  LOTTO EASY RUN 300 Трака за трчање
  LOTTO EASY RUN 300 Трака за трчање
  LOTTO EASY RUN 300 Трака за трчање
  LOTTO EASY RUN 300 Трака за трчање
  LOTTO EASY RUN 300 Трака за трчање

  LOTTO EASY RUN 300 Трака за трчање

  Напиши рецензија (0)
  19.999 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Електрична трака за трчање

   Површина за трчање 100x40 cm

   Максимална тежина на корисник 100 kg

   Брзина на пешачење 1-6км/ч

   Контрола со далечински управувач

   ЛЕД индикатори со 4 позиции

   Пресетирани програми

   Доаѓа 95% асемблирана

   Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap

   Fit Show и Zwift апликации

   Лесно склоплива

   Вграден држач за телефон и таблет

   Вградени тркалца

   Димензии во склопена состојба 127.3x63.2x105.3 cm

   Тежина 23кг

   Гаранција: 12 месеци

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Електрична трака за трчање

   Површина за трчање 100x40 cm

   Максимална тежина на корисник 100 kg

   Брзина на пешачење 1-6км/ч

   Контрола со далечински управувач

   ЛЕД индикатори со 4 позиции

   Пресетирани програми

   Доаѓа 95% асемблирана

   Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap

   Fit Show и Zwift апликации

   Лесно склоплива

   Вграден држач за телефон и таблет

   Вградени тркалца

   Димензии во склопена состојба 127.3x63.2x105.3 cm

   Тежина 23кг

  57531
  10 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  LOTTO EASY RUN 300 Трака за трчање

  16 други производи во иста категорија:

  LOTTO EASY RUN 300 Трака за трчање

  19.999 ден.
  со ДДВ