• Ново
  Orion Fitness Energy Fit Start 100, Механичка трака за трчање
  Orion Fitness Energy Fit Start 100, Механичка трака за трчање
  Orion Fitness Energy Fit Start 100, Механичка трака за трчање
  Orion Fitness Energy Fit Start 100, Механичка трака за трчање

  Orion Fitness Energy Fit Start 100, Механичка трака за трчање

  Напиши рецензија (0)
  9.999 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Orion Fitness Energy Fit Start 100

   Механичка трака за трчање без мотор

   Површина за трчање 100x35 cm

   Максимална тежина на корисник 100 kg

   ЛЦД екран

   Функции на компјутерот за мерење: време

   брзина

   дистанца

   калории

   Еластични рачки за тренинг на рацете

   Ротациски диск за тренинг за намалување маснотии од стомак

   Доаѓа 95% асемблирана

   Вградени тркалца

   Димензии во склопена состојба 115x52x110 cm

   Димензии во собрана состојба 40x54x110 cm

   Тежина 16кг 

  Гаранција : 12 месеци

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Orion Fitness Energy Fit Start 100

   Механичка трака за трчање без мотор

   Површина за трчање 100x35 cm

   Максимална тежина на корисник 100 kg

   ЛЦД екран

   Функции на компјутерот за мерење: време

   брзина

   дистанца

   калории

   Еластични рачки за тренинг на рацете

   Ротациски диск за тренинг за намалување маснотии од стомак

   Доаѓа 95% асемблирана

   Вградени тркалца

   Димензии во склопена состојба 115x52x110 cm

   Димензии во собрана состојба 40x54x110 cm

   Тежина 16кг 

  56068
  4 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Orion Fitness Energy Fit Start 100, Механичка трака за трчање

  16 други производи во иста категорија:

  Orion Fitness Energy Fit Start 100, Механичка трака за трчање

  9.999 ден.
  со ДДВ