Orion Fitness Sprint C6 Трака за трчање
   Orion Fitness Sprint C6 Трака за трчање
   Orion Fitness Sprint C6 Трака за трчање
   Orion Fitness Sprint C6 Трака за трчање
   Orion Fitness Sprint C6 Трака за трчање
   Orion Fitness Sprint C6 Трака за трчање
   Orion Fitness Sprint C6 Трака за трчање
   Orion Fitness Sprint C6 Трака за трчање
   Orion Fitness Sprint C6 Трака за трчање

   Orion Fitness Sprint C6 Трака за трчање

   Напиши рецензија (0)
   69.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Електрична трака за трчање со мотор од 4 коњски сили

    Површина за трчање 140x50 cm

    Максимална тежина на корисник 150 kg

    Автоматски ТИЛТ со 15 нивоа

    Брзина на трчање 0.8-20км/ч

    ЛЦД екран со контроли на допир

    Функции на компјутерот за мерење: 12 пресетирани персонализирани програми

    време

    брзина

    дистанца

    калории

    срцев пулс

    Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap и Fitshow апликации

    Вградена амортизација за заштита на колената и зглобовите при трчање

    Автоматски систем на подмачкување

    Safety функција - магнетен клуч кој овозможува итно запирање на уредот

    Доаѓа 95% асемблирана

    Вградени тркалца

    Димензии во склопена состојба 180x87x145 cm

    Димензии во собрана состојба 122x87x145 cm

    Тежина 103кг

   Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   56069
   5 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Orion Fitness Sprint C6 Трака за трчање

   16 други производи во иста категорија:

   Orion Fitness Sprint C6 Трака за трчање

   69.999 ден.
   со ДДВ