• Ново
  Orion Fitness Sprint C1, Електрична трака за трчање
  Orion Fitness Sprint C1, Електрична трака за трчање
  Orion Fitness Sprint C1, Електрична трака за трчање
  Orion Fitness Sprint C1, Електрична трака за трчање
  Orion Fitness Sprint C1, Електрична трака за трчање
  Orion Fitness Sprint C1, Електрична трака за трчање
  Orion Fitness Sprint C1, Електрична трака за трчање
  Orion Fitness Sprint C1, Електрична трака за трчање

  Orion Fitness Sprint C1, Електрична трака за трчање

  Напиши рецензија (0)
  21.999 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Orion Fitness Sprint C1

   Електрична трака за трчање со мотор од 1.5 коњски сили

   Површина за трчање 113x40 cm

   Максимална тежина на корисник 100 kg

   Мануелен ТИЛТ со 2 нивоа

   Брзина на трчање 0.8-12км/ч

   ЛЦД екран

   Функции на компјутерот за мерење: 12 пресетирани персонализирани програми

   време

   брзина

   дистанца

   калории

   срцев пулс

   Сензори за мерење срцев пулс

   Вградена амортизација за заштита на колената и зглобовите при трчање

   Safety функција - магнетен клуч кој овозможува итно запирање на уредот

   Доаѓа 95% асемблирана

   Вградени тркалца

   Димензии во склопена состојба 135.5x54.5x121.5 cm

   Може да се собере

  Гаранција : 12 месеци

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Orion Fitness Sprint C1

   Електрична трака за трчање со мотор од 1.5 коњски сили

   Површина за трчање 113x40 cm

   Максимална тежина на корисник 100 kg

   Мануелен ТИЛТ со 2 нивоа

   Брзина на трчање 0.8-12км/ч

   ЛЦД екран

   Функции на компјутерот за мерење: 12 пресетирани персонализирани програми

   време

   брзина

   дистанца

   калории

   срцев пулс

   Сензори за мерење срцев пулс

   Вградена амортизација за заштита на колената и зглобовите при трчање

   Safety функција - магнетен клуч кој овозможува итно запирање на уредот

   Доаѓа 95% асемблирана

   Вградени тркалца

   Димензии во склопена состојба 135.5x54.5x121.5 cm

   Може да се собере

  56072
  9 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Orion Fitness Sprint C1, Електрична трака за трчање

  16 други производи во иста категорија:

  Orion Fitness Sprint C1, Електрична трака за трчање

  21.999 ден.
  со ДДВ