LOTTO FORZA Трака за трчање
   LOTTO FORZA Трака за трчање
   LOTTO FORZA Трака за трчање
   LOTTO FORZA Трака за трчање
   LOTTO FORZA Трака за трчање
   LOTTO FORZA Трака за трчање
   LOTTO FORZA Трака за трчање
   LOTTO FORZA Трака за трчање

   LOTTO FORZA Трака за трчање

   Напиши рецензија (0)
   59.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

    Електрична трака за трчање со мотор од 3.5 коњски сили

    Површина за трчање 140x48 cm

    Максимална тежина на корисник 120 kg

    Брзина на трчање 1-18км/ч

    ЛЦД екран со осветлување

    Функции на компјутерот за мерење: 64 пресетирани персонализирани програми

    време

    брзина

    дистанца

    калории

    срцев пулс

    маснотии во телото

    Вградени звучници и MP3 USB порт за слушање музика

    Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap

    Fit Show и Zwift апликации

    Автоматски систем на подмачкување

    Автоматско прилагодување на наклонот

    Safety функција - магнетен клуч кој овозможува итно запирање на уредот

    Доаѓа 95% асемблирана

    Вградени тркалца

    Димензии во склопена состојба 179x78x131 cm

    Тежина 76кг

    Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

    Електрична трака за трчање со мотор од 3.5 коњски сили

    Површина за трчање 140x48 cm

    Максимална тежина на корисник 120 kg

    Брзина на трчање 1-18км/ч

    ЛЦД екран со осветлување

    Функции на компјутерот за мерење: 64 пресетирани персонализирани програми

    време

    брзина

    дистанца

    калории

    срцев пулс

    маснотии во телото

    Вградени звучници и MP3 USB порт за слушање музика

    Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap

    Fit Show и Zwift апликации

    Автоматски систем на подмачкување

    Автоматско прилагодување на наклонот

    Safety функција - магнетен клуч кој овозможува итно запирање на уредот

    Доаѓа 95% асемблирана

    Вградени тркалца

    Димензии во склопена состојба 179x78x131 cm

    Тежина 76кг

    Гаранција: 12 месеци

   57439
   10 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   LOTTO FORZA Трака за трчање

   16 други производи во иста категорија:

   LOTTO FORZA Трака за трчање

   59.999 ден.
   со ДДВ