• Ново
  Orion Fitness Energy Fit A250, Статичен велосипед
  Orion Fitness Energy Fit A250, Статичен велосипед
  Orion Fitness Energy Fit A250, Статичен велосипед
  Orion Fitness Energy Fit A250, Статичен велосипед
  Orion Fitness Energy Fit A250, Статичен велосипед
  Orion Fitness Energy Fit A250, Статичен велосипед

  Orion Fitness Energy Fit A250, Статичен велосипед

  Напиши рецензија (0)
  6.499 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Orion Fitness Energy Fit A250

   Статичен велосипед

   Механички систем на кочење

   Мануелно прилагодување на отпор

   Функции на компјутерот: време

   брзина

   дистанца

   калории

   Прилагодливо седиште

   Комфорни педали со сигурносна заштита и нелизгачки материјал

   Максимална тежина на корисникот 100kg

   Димензии во склопена состојба 74x41x112 cm

   Тежина 9.5кг

  Гаранција : 12 месеци

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Orion Fitness Energy Fit A250

   Статичен велосипед

   Механички систем на кочење

   Мануелно прилагодување на отпор

   Функции на компјутерот: време

   брзина

   дистанца

   калории

   Прилагодливо седиште

   Комфорни педали со сигурносна заштита и нелизгачки материјал

   Максимална тежина на корисникот 100kg

   Димензии во склопена состојба 74x41x112 cm

   Тежина 9.5кг

  57261
  7 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Orion Fitness Energy Fit A250, Статичен велосипед

  14 други производи во иста категорија:

  Orion Fitness Energy Fit A250, Статичен велосипед

  6.499 ден.
  со ДДВ