LOTTO Spin bike EGO 100 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 100 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 100 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 100 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 100 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 100 Статичен велосипед
   LOTTO Spin bike EGO 100 Статичен велосипед

   LOTTO Spin bike EGO 100 Статичен велосипед

   Напиши рецензија (0)
   14.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Магнетен Статичен велосипед

    Бела боја

    6kg замаец

    Променливи нивоа на отпор

    Функции на компјутерот: време

    брзина

    дистанца

    калории

    срцев пулс

    одометар

    Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap

    Z Sport и Zwift апликации

    Прилагодливо седиште и рачки

    Поддршка за ставање мобилен телефон

    Држач за шише

    Максимална тежина на корисникот 100kg

    Димензии во склопена состојба 93x48.5x112 cm

    Тежина 20кг

    Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Магнетен Статичен велосипед

    Бела боја

    6kg замаец

    Променливи нивоа на отпор

    Функции на компјутерот: време

    брзина

    дистанца

    калории

    срцев пулс

    одометар

    Можност за поврзување преку Bluetooth со Kinomap

    Z Sport и Zwift апликации

    Прилагодливо седиште и рачки

    Поддршка за ставање мобилен телефон

    Држач за шише

    Максимална тежина на корисникот 100kg

    Димензии во склопена состојба 93x48.5x112 cm

    Тежина 20кг

   57534
   10 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   LOTTO Spin bike EGO 100 Статичен велосипед

   14 други производи во иста категорија:

   LOTTO Spin bike EGO 100 Статичен велосипед

   14.999 ден.
   со ДДВ