• Ново
  MS ENERGY Urbanfold i6 електричен велосипед зелена боја
  MS ENERGY Urbanfold i6 електричен велосипед зелена боја

  MS ENERGY Urbanfold i6 електричен велосипед зелена боја

  Напиши рецензија (0)
  41.999 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Ви го претставуваме нашиот електричен велосипед на склопување , кој и покрај малите димензии, остава голем впечаток. Подигнете го вашето возачко искуство со иновативен дизајн и комбинација на стил и функционалност. Неговите преклопни и 16-инчни тркала овозможуваат лесен транспорт и складирање, додека со задната суспензија можете да уживате во удобно возење. Одете во големи авантури со нашиот мал велосипед!  Откријте ја урбаната мобилност со нашиот ултра компактен еВелосипед.  Со тркала од 16 инчи, елегантен дизајн на преклопување и модерни бои, овој eBike е совршен спој на компактна практичност и современ стил. Редефинирајте го вашето возење со совршената комбинација на модерен дизајн и практична големина.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Ви го претставуваме нашиот електричен велосипед на склопување , кој и покрај малите димензии, остава голем впечаток. Подигнете го вашето возачко искуство со иновативен дизајн и комбинација на стил и функционалност. Неговите преклопни и 16-инчни тркала овозможуваат лесен транспорт и складирање, додека со задната суспензија можете да уживате во удобно возење. Одете во големи авантури со нашиот мал велосипед!  Откријте ја урбаната мобилност со нашиот ултра компактен еВелосипед.  Со тркала од 16 инчи, елегантен дизајн на преклопување и модерни бои, овој eBike е совршен спој на компактна практичност и современ стил. Редефинирајте го вашето возење со совршената комбинација на модерен дизајн и практична големина.

  Гаранција: 24 месеци

  ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ:
  Тип на велосипед Folding
  Мотор WeiTe 250 W
  Екран LCD дисплеј
  Батерија Литиумска батерија од 36V 10Ah
  Полнач Паметен полнач 42V/2A
  Опсег 50-60 km
  Рамка Магнезиум од 16 инчи, со можност за преклопување
  вилица Цврста вилушка / Задна суспензија
  Синџир KMC
  Возење Steel  42T, 165мм
  Кочници Механички диск сопирачки
  Предни сопирачки JAK Mechanical
  Задни сопирачки Механички диск сопирачки
  Надворешни гуми 16″2.125″
  Тркала Магнезиумски тркала
  Преден центар 16 инчи алуминиум
  Заден центар 16 инчи алуминиум
  Краци Интегриран со центар
  Волан Алуминиум 400мм
  Грипови Гума 130 мм
  Лула месечина Алуминиум, H=400mm
  Лежиште за вилушка 1-1/8"*44*30мм, В=21мм
  Седиште DE92 кожа PU
  Шипка за седиште Алуминиум, 28,6*280мм
  Педала Алуминиум
  Максимално оптоварување 120 кг
  MS ENERGY Urbanfold i6 зелена боја
  15 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  MS ENERGY Urbanfold i6 електричен велосипед зелена боја

  16 други производи во иста категорија:

  MS ENERGY Urbanfold i6 електричен велосипед зелена боја

  41.999 ден.
  со ДДВ