MS ENERGY eBike t100 електричен велосипед
   MS ENERGY eBike t100 електричен велосипед
   MS ENERGY eBike t100 електричен велосипед
   MS ENERGY eBike t100 електричен велосипед
   MS ENERGY eBike t100 електричен велосипед

   MS ENERGY eBike t100 електричен велосипед

   Напиши рецензија (0)
   88.999 ден.
   103.490 ден.
   Заштеди 14.491 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Мотор: Ananda M81 250W 80Nm

   Батерија: Литиумска батерија од 36V 15Ah

   Полнач: AC 100V – 230V паметен полнач

   Домет / Опсег: 120 – 130 км

   Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   MS ENERGY eBike t100 е трекинг велосипед кој е опремен со менувач SHIMANO ACERA и предна суспензија со удар од 60 mm. Интересните геометрии и надворешните гуми CST ќе го направат вашето возење безгрижно. Велосипедот доаѓа со лесна алуминиумска рамка и премиум TEKTRO хидраулични сопирачки. Удобноста и дизајнот секако придонесуваат овој велосипед да биде во центарот на вниманието. Со моќниот мотор Ananda M81 и батеријата од 540 Wh, можете да уживате во возењето и да постигнете опсег до 130 km (во зависност од конфигурацијата на теренот, временските услови, тежината на возачот и нивото на помош). Велосипедот доаѓа со опрема која вклучува предни и задни браници и светла.

   Водоотпорниот HD екран ви го нуди целосниот опсег на искуство. Водоотпорниот екран не се плаши од ветер и дожд. Прецизно ја прикажува преостанатата моќност, километражата, брзината во реално време и информациите за грешки, така што лесно можете да го разберете секој чекор од возењето.

   Спецификации

   MS ENERGY име: MS ENERGY eBike t100

   Мотор: Ananda M81 250W 80Nm

   Екран: Ананда Д10

   Батерија: Литиумска батерија од 36V 15Ah

   Полнач: AC 100V – 230V паметен полнач

   Домет / Опсег: 120 – 130 км

   Рамка: 21″ L, алуминиум 6061, мазно заварување

   Заден менувач: Shimano Acera со 8 брзини

   Рачка на менувачот: Shimano Altus 8 брзини

   Касета: Sunrace 11 -34T

   Ланец: KMC x8

   Возење: Prowheel, 38T

   Сопирачки / Рачка на сопирачките: Tektro HD -T275, алуминиум

   Предни сопирачки: Tektro HD-T275, 180mm

   Задни сопирачки: Tektro HD-T275, 160mm

   Гуми: CST 29″ x 2,10

   Тркала / бандажи: Двоен ѕид алуминиумска легура

   Спој на предното тркало: Џојтек, 32 ч

   Спој на задните тркала: Џојтек, 32 ч

   Краци: Нерѓосувачки челик

   Волан / Рачка: ширина: 680мм Алуминиум

   Зафати: Вело гума 130мм

   Цевка на воланот: Прилагодлив ZOOM 110mm / 41mm

   Лежиште за вилушка: 1 -1/8*44/50*30, В: 19,9мм

   Седиште: ФС ФУ-2020-12

   Цевка на седиштето / Столб за седење: 30,4*350мм,

   Педали: Wellgo C169

   Максимално оптоварување/ Дозволена вкупна тежина: 120 кг

   Тип на велосипед: Трекинг eBike

   0001237705
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   MS ENERGY eBike t100 електричен велосипед

   16 други производи во иста категорија:

   MS ENERGY eBike t100 електричен велосипед

   88.999 ден.
   103.490 ден.
   Заштеди 14.491 ден.
   со ДДВ