Детски Велосипед LILOO16" Venera Bike-VISITOR
   Детски Велосипед LILOO16" Venera Bike-VISITOR

   Детски Велосипед LILOO16" Venera Bike-VISITOR

   Напиши рецензија (0)
   5.999 ден.
   6.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седиште

   Волан  црн

   Педали

   Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170

   Средна осовина MTB на штраф 5S

   Ланец MTB MAYA Z50 P7003

   Предна глава MTB 36R

   Задна глава MTB 36R 

   SP.26X1.75 (47-559)CRNA PNEUMAT.

   Браник EUROFENDER PVC црн SPORTY

   Фаза на индекс црн 14T-28T 

   Гаранција:  1 година

   1160057
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски Велосипед LILOO16" Venera Bike-VISITOR

   16 други производи во иста категорија:

   Детски Велосипед LILOO16" Venera Bike-VISITOR

   5.999 ден.
   6.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ