• Ново
  Детски велосипед MAX BALANCE 10.0 12" жолт
  Детски велосипед MAX BALANCE 10.0 12" жолт

  Детски велосипед MAX BALANCE 10.0 12" жолт

  Напиши рецензија (0)
  2.399 ден.
  3.099 ден.
  Заштеди 700 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Баланс велосипед со помош на кој детето ќе ја развие стабилноста и балансот за понатамошно управување на велосипед

  Квалитетна метална изработка со подесиво по висина седиште

  Наменето за деца од 2 – 6 год.

  Максимална тежина до 30 kg.

  Ергономско седиште

  Гаранција 1 година

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  803897
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски велосипед MAX BALANCE 10.0 12" жолт

  3 други производи во иста категорија:

  Детски велосипед MAX BALANCE 10.0 12" жолт

  2.399 ден.
  3.099 ден.
  Заштеди 700 ден.
  со ДДВ