Детски велосипед MAX BALANCE 10.0 12" син
   Детски велосипед MAX BALANCE 10.0 12" син

   Детски велосипед MAX BALANCE 10.0 12" син

   Напиши рецензија (0)
   2.399 ден.
   3.099 ден.
   Заштеди 700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Баланс велосипед со помош на кој детето ќе ја развие стабилноста и балансот за понатамошно управување на велосипед

   Квалитетна метална изработка со подесиво по висина седиште

   Наменето за деца од 2 – 6 год.

   Максимална тежина до 30 kg.

   Ергономско седиште

   Гаранција 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   803898
   50 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед MAX BALANCE 10.0 12" син

   3 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед MAX BALANCE 10.0 12" син

   2.399 ден.
   3.099 ден.
   Заштеди 700 ден.
   со ДДВ