Баланс бајк VISITOR GUR GUR
   Баланс бајк VISITOR GUR GUR
   Баланс бајк VISITOR GUR GUR
   Баланс бајк VISITOR GUR GUR

   Баланс бајк VISITOR GUR GUR

   Напиши рецензија (0)
   3.499 ден.
   4.490 ден.
   Заштеди 991 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Материјал: челик 

   Димензија на тркала: 12

   За деца: 2-3 год. 

   Висина на возач: 85-110cm 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Овој баланс бајк без педали е идеален за почетните фази на учење велосипед, бидејќи му овозможува на детето да вежба одржување на рамнотежа.

   1120008
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Баланс бајк VISITOR GUR GUR

   3 други производи во иста категорија:

   Баланс бајк VISITOR GUR GUR

   3.499 ден.
   4.490 ден.
   Заштеди 991 ден.
   со ДДВ