Детски велосипед TRINX BLUE ELF 3.0 18"
   Детски велосипед TRINX BLUE ELF 3.0 18"

   Детски велосипед TRINX BLUE ELF 3.0 18"

   Напиши рецензија (0)
   8.990 ден.
   10.750 ден.
   Заштеди 1.760 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Велосипедот е наменет за деца на возраст од 4 до 8 години.

   Рам TRINX Hi-Ten Челичен детски рам16" х 9"
   Виљушка Hi-Ten челична виљушка
   Касета TRINX со една брзина, 16T
   Ланец KMC за со една брзина
   Кочници Предна и задна - V кочница со сајла
   Преден запчаник 32T
   Бандажи TRINX
   Гуми 16" х 2.40"
   18204
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед TRINX BLUE ELF 3.0 18"

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед TRINX BLUE ELF 3.0 18"

   8.990 ден.
   10.750 ден.
   Заштеди 1.760 ден.
   со ДДВ