• Ново
  Детски велосипед MAX HERO 10.0 16"
  Детски велосипед MAX HERO 10.0 16"

  Детски велосипед MAX HERO 10.0 16"

  Напиши рецензија (0)
  5.299 ден.
  5.999 ден.
  Заштеди 700 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Големина на тркала 16″

  Предна и задна “Caliper” кочница

  Пластичен украсен штитник за

  ланецот Ергономско седиште

  Преден браник

  Помошни тркала

  Шише за вода

  Висококвалитетни гуми “Wanda”

  Украсно ѕвонче

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  803815
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски велосипед MAX HERO 10.0 16"

  16 други производи во иста категорија:

  Детски велосипед MAX HERO 10.0 16"

  5.299 ден.
  5.999 ден.
  Заштеди 700 ден.
  со ДДВ