• Ново
  Детски велосиспед MAX SPACE 10.0 12
  Детски велосиспед MAX SPACE 10.0 12

  Детски велосиспед MAX SPACE 10.0 12

  Напиши рецензија (0)
  3.999 ден.
  4.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Големина на тркала 12″

  Предна и задна Caliper кочница

  Пластичен украсен штитник за ланецот

  Преден браник

  Помошни тркала

  Висококвалитетни гуми “Wanda”

  Ергономско седиште

  Украсно ѕвонче

  Гаранција 1 година

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  803807
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски велосиспед MAX SPACE 10.0 12

  16 други производи во иста категорија:

  Детски велосиспед MAX SPACE 10.0 12

  3.999 ден.
  4.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ