• Ново
  Детски Велосипед EXPLORER MAG244
  Детски Велосипед EXPLORER MAG244
  Детски Велосипед EXPLORER MAG244
  Детски Велосипед EXPLORER MAG244

  Детски Велосипед EXPLORER MAG244

  Напиши рецензија (0)
  10.999 ден.
  11.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  бренд : еxplorer

  боја: бела, роза

  материјал: челик

  тип: v-brake 

  димензија на тркала: 24 inch

  величина на рамот : 13''

  број на брзини: 18

  висина на возач: 142-165cm  (24'')

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  1241016
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски Велосипед EXPLORER MAG244

  16 други производи во иста категорија:

  Детски Велосипед EXPLORER MAG244

  10.999 ден.
  11.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ