• Ново
  Детски велосипед EXPLORER DAISY DEY201 20''
  Детски велосипед EXPLORER DAISY DEY201 20''
  Детски велосипед EXPLORER DAISY DEY201 20''
  Детски велосипед EXPLORER DAISY DEY201 20''

  Детски велосипед EXPLORER DAISY DEY201 20''

  Напиши рецензија (0)
  9.999 ден.
  11.999 ден.
  Заштеди 2.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Велосипедот е опремен со V-сопирачки кои овозможуваат прецизно сопирање. Декориран е со долготрајна челична рамка, со атрактивен дизајн врамен со комбинација на актуелни бои. Ергономското седиште е идеално интегрирано во целокупниот дизајн на овој помлад MTB. Овој детски велосипед е дизајниран како планински велосипед кој е цврст, едноставен, ефикасен и стилски.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  бренд: explorer

  боја: црна, мултиколор

  материјал: челик

  тип: за деца

  димензија на тркала: 20 inch

  величина на рамот : 11''

  за возраст од 8 до 10 години

  број на брзини: 6

  висина на возач: 120-142cm 

  1201043
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски велосипед EXPLORER DAISY DEY201 20''

  16 други производи во иста категорија:

  Детски велосипед EXPLORER DAISY DEY201 20''

  9.999 ден.
  11.999 ден.
  Заштеди 2.000 ден.
  со ДДВ