Детски велосипед TRINX TRILOGY 1.0 14"
   Детски велосипед TRINX TRILOGY 1.0 14"

   Детски велосипед TRINX TRILOGY 1.0 14"

   Напиши рецензија (0)
   7.690 ден.
   8.750 ден.
   Заштеди 1.060 ден.
   со ДДВ
   Распродадено
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Велосипедот е наменет за деца на возраст од 5 до 10 години.

   Рам TRINX Hi-Ten Челичен детски рам 14" х 8"
   Виљушка Hi-Ten челична виљушка
   Касета TRINX со една брзина, 16T
   Ланец KMC за со една брзина
   Кочници Предна и задна - V кочница со сајла
   Преден запчаник 32T
   Бандажи TRINX
   Гуми 14" х 2.40"
   18208

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед TRINX TRILOGY 1.0 14"

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед TRINX TRILOGY 1.0 14"

   7.690 ден.
   8.750 ден.
   Заштеди 1.060 ден.
   со ДДВ