• Ново
  Детски велосипед ВЕЛОСИПЕД MAX 10.0 GTR 12"
  Детски велосипед ВЕЛОСИПЕД MAX 10.0 GTR 12"

  Детски велосипед ВЕЛОСИПЕД MAX 10.0 GTR 12"

  Напиши рецензија (0)
  4.399 ден.
  5.399 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Големина на тркала: 12

  Предна и задна Caliper кочница

  Пластичен украсен штитник за ланецот

  Преден браник

  Помошни тркала

  Висококвалитетни гуми “Wanda”

  Ергономско седиште

  Украсно ѕвонче

  Гаранција 1 година

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Големина на тркала: 12

  Предна и задна Caliper кочница

  Пластичен украсен штитник за ланецот

  Преден браник

  Помошни тркала

  Висококвалитетни гуми “Wanda”

  Ергономско седиште

  Украсно ѕвонче

  Гаранција 1 година

  803812
  50 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски велосипед ВЕЛОСИПЕД MAX 10.0 GTR 12"

  16 други производи во иста категорија:

  Детски велосипед ВЕЛОСИПЕД MAX 10.0 GTR 12"

  4.399 ден.
  5.399 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ