• Ново
  Детски Велосипед VISITOR FOX248
  Детски Велосипед VISITOR FOX248
  Детски Велосипед VISITOR FOX248
  Детски Велосипед VISITOR FOX248

  Детски Велосипед VISITOR FOX248

  Напиши рецензија (0)
  11.499 ден.
  12.499 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  бренд : visitor

  боја : црна, плава 

  материјал : челик 

  тип : v-brake 

  димензија : 24 inch

  возраст на детето : од 10 до 12 години 

  врој на брзини : 18

  висина на возач :  132-155 см

  големина на рам : 13 inch

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  1240017
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски Велосипед VISITOR FOX248

  16 други производи во иста категорија:

  Детски Велосипед VISITOR FOX248

  11.499 ден.
  12.499 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ