• Ново
  Велосипед Max SPORTIVA 8.0 20” WHITE
  Велосипед Max SPORTIVA 8.0 20” WHITE
  Велосипед Max SPORTIVA 8.0 20” WHITE
  Велосипед Max SPORTIVA 8.0 20” WHITE
  Велосипед Max SPORTIVA 8.0 20” WHITE
  Велосипед Max SPORTIVA 8.0 20” WHITE
  Велосипед Max SPORTIVA 8.0 20” WHITE
  Велосипед Max SPORTIVA 8.0 20” WHITE
  Велосипед Max SPORTIVA 8.0 20” WHITE

  Велосипед Max SPORTIVA 8.0 20” WHITE

  Напиши рецензија (0)
  8.995 ден.
  11.990 ден.
  Заштеди 2.995 ден.
  со ДДВ
  На залиха
  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Метален рам 11.5’’

  Висококвалитетни гуми Wanda 20’’×1.95

  Полу алуминиумски рачки за кочници

  BMX гидан  Преден Амортизер

  Vader седиште со М6 Qick Release

  Метални бандажи 20’’

  V-brake Алумин. кочници

  Средна осовина со затворен касетен систем

  Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

  Полу метални педали со лагери Заден Потпирач

  1 година гаранција 

  800795
  50 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед Max SPORTIVA 8.0 20” WHITE

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед Max SPORTIVA 8.0 20” WHITE

  8.995 ден.
  11.990 ден.
  Заштеди 2.995 ден.
  со ДДВ