• Ново
  Велосипед MAX SPACEXFIX BLACK 10.0 20"
  Велосипед MAX SPACEXFIX BLACK 10.0 20"

  Велосипед MAX SPACEXFIX BLACK 10.0 20"

  Напиши рецензија (0)
  7.999 ден.
  9.990 ден.
  Заштеди 1.991 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Метален рам 11.5″

  Висококвалитетни гуми Wanda 20″×1.95

  Полу алуминиумски рачки за кочници

  BMX гидан

  Vader седиште со М6 Qick

  Release

  Метални бандажи 20″

  Гаранција 1 година

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Метален рам 11.5″

  Висококвалитетни гуми Wanda 20″×1.95

  Полу алуминиумски рачки за кочници

  BMX гидан

  Vader седиште со М6 Qick

  Release

  Метални бандажи 20″

  V-brake Алуминиумски кочници

  Средна осовина со затворен касетен систем

  Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

  Полу метални педали со лагери

  Гаранција 1 година

  803823
  50 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед MAX SPACEXFIX BLACK 10.0 20"

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед MAX SPACEXFIX BLACK 10.0 20"

  7.999 ден.
  9.990 ден.
  Заштеди 1.991 ден.
  со ДДВ