Детски велосипед TRINX BLUE ELF 2.0 16"
   Детски велосипед TRINX BLUE ELF 2.0 16"

   Детски велосипед TRINX BLUE ELF 2.0 16"

   Напиши рецензија (0)
   8.690 ден.
   9.990 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Велосипедот е наменет за деца на возраст од 4 до 8 години.

   Големина на тркало: 16"

   Големина на рам:XXXS-9"

   Рам TRINX Hi-Ten Челичен детски рам16" х 9"
   Виљушка Hi-Ten челична виљушка
   Касета TRINX со една брзина, 18T
   Ланец KMC за со една брзина
   Кочници Предна и задна - Гумички со сајла
   Заден запчаник 28T
   Бандажи TRINX алуминиумски бандажи
   Гуми 16" х 2.40"
   18203
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед TRINX BLUE ELF 2.0 16"

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед TRINX BLUE ELF 2.0 16"

   8.690 ден.
   9.990 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ