• Ново
  Детски Велосипед NIT160 16" Venera Bike-VISITOR
  Детски Велосипед NIT160 16" Venera Bike-VISITOR
  Детски Велосипед NIT160 16" Venera Bike-VISITOR
  Детски Велосипед NIT160 16" Venera Bike-VISITOR

  Детски Велосипед NIT160 16" Venera Bike-VISITOR

  Напиши рецензија (0)
  6.999 ден.
  7.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Велосипедот може да се пофали со чeлична рамка која е ергономски дизајнирана да одговара на анатомијата и биомеханиката на детето, што го прави овој велосипед удобен, бидејќи обезбедува рамнотежа на детето додека вози. Задните педали се исто така нивни сопирачки - интуитивни и многу безбедни. Помошните тркала, кои на малите почетници им го олеснуваат одржувањето на рамнотежата, лесно се склопуваат и расклопуваат по потреба! Детски велосипед во светли и модерни бои! За удобно возење, ергономско седло кое целосно одговара на бојата на велосипедот.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  1160020
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски Велосипед NIT160 16" Venera Bike-VISITOR

  16 други производи во иста категорија:

  Детски Велосипед NIT160 16" Venera Bike-VISITOR

  6.999 ден.
  7.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ