• Ново
  Детски Велосипед GOL162 GOAL 16'' Venera Bike-VISITOR
  Детски Велосипед GOL162 GOAL 16'' Venera Bike-VISITOR
  Детски Велосипед GOL162 GOAL 16'' Venera Bike-VISITOR
  Детски Велосипед GOL162 GOAL 16'' Venera Bike-VISITOR

  Детски Велосипед GOL162 GOAL 16'' Venera Bike-VISITOR

  Напиши рецензија (0)
  6.999 ден.
  7.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Прилагодливото, удобно седиште овозможува да вози дури и кога вашето малечко ќе порасне.

  Дизајнот на велосипедот е дизајниран исклучиво за да обезбеди целосна удобност и уживање на детето. Сопирачките се едноставни и обезбедуваат феноменална моќ на запирање кога е потребно. Велосипедот може да се пофали со челична рамка која е ергономски дизајнирана да одговара на анатомијата и биомеханиката на детето, што го прави овој велосипед удобен, бидејќи обезбедува рамнотежа на детето додека вози.


  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  бренд: visitor


  боја: бела, црна


  материјал: челик


  тип: контра


  димензија: 16 inch


  возраст на дете : од 5 до 6 години


  број на брзини : 1
visina vozača: 105-125cm (16")


  внатрешна висина на нозе: 43-58 cm


  големина на рам : 9 inch

  1160087
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски Велосипед GOL162 GOAL 16'' Venera Bike-VISITOR

  16 други производи во иста категорија:

  Детски Велосипед GOL162 GOAL 16'' Venera Bike-VISITOR

  6.999 ден.
  7.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ