• Ново
  Детски велосипед MAX BUTTERFLY 10.0 16
  Детски велосипед MAX BUTTERFLY 10.0 16

  Детски велосипед MAX BUTTERFLY 10.0 16

  Напиши рецензија (0)
  4.999 ден.
  5.599 ден.
  Заштеди 600 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Големина на тркала 16″

  Предна и задна “Caliper” кочница

  Пластичен украсен штитник за

  ланецот Ергономско седиште

  Преден браник

  Корпа позади и напред

  Украсни реси на гидан

  Помошни тркала

  Украсно ѕвонче

  Висококвалитетни гуми “Wanda”

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  803809
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски велосипед MAX BUTTERFLY 10.0 16

  16 други производи во иста категорија:

  Детски велосипед MAX BUTTERFLY 10.0 16

  4.999 ден.
  5.599 ден.
  Заштеди 600 ден.
  со ДДВ