Велосипед EXPLORER CHERRY BLOSSOM 26"/16" велосипед LAD261S6
   Велосипед EXPLORER CHERRY BLOSSOM 26"/16" велосипед LAD261S6

   Велосипед EXPLORER CHERRY BLOSSOM 26"/16" велосипед LAD261S6

   Напиши рецензија (0)
   13.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Боја: црна, роза

   Материјал: челик

   Димензија : 26"

   Кочница: v-brake

   Број брзини: 6

   Висина на возач: 155-178 цм (с/м)

   Внатрешна висина на нога: 67-82 cm

   Величина рам: 19"

   1261017
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед EXPLORER CHERRY BLOSSOM 26"/16" велосипед LAD261S6

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед EXPLORER CHERRY BLOSSOM 26"/16" велосипед LAD261S6

   13.999 ден.
   со ДДВ